CHLAMYDIA
Met deze test word je getest op Chlamydia de meest voorkomende SOA. Deze test is bedoeld voor afname van een vaginaal sample voor vrouwen en voor een urine sample voor mannen. Daarnaast wordt er een anaal sample afgenomen middels een wattenstaafje. Nadat we jouw sample ontvangen hebben in ons gecertificeerde lab zetten we zo snel mogelijk de analyse in. Je ontvangt uiterlijk binnen 3 werkdagen de uitslag van de test die je op deze site online kunt opvragen.
Let wel: het testen op deze SOA kan pas na 10 dagen nadat je onveilige seks hebt gehad. Deze incubatietijd geldt ook bij de huisarts en de GGD.
Let wel: Deze test is alleen voor Chlamydia. Er wordt niet getest op gonorroe of trichomonas. Als je dat wel wil, neem dan de SOA test 3-in-1.